Kaikki Ballmaster Openiin varauksen tehneet pelaajat.
Napsauta erän nimeä nähdäksesi sen erän pelaajat.
 
Haluan tehdä varauksen! >>
Kaikki erät >>
 
Nimi Seura Kotimaa Erät
Aalto, Lassi Bay FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Aalto, Markku Tks FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Aaltonen, Jari Parke FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Aaltonen, Jarmo Kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Aaltonen, Pekka Siniset FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Aaltonen, Petteri Patteri FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Aarikka, Aki Juvel Team FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Agerbo, Jesper Ebonite DEN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Ahokas, Jarmo Bay FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Ahokas, Jesse Bay FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Aikioniemi, Jari Boom FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Aker, Christer Trondheim BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Al Mousawi, Mustafa Team Kuwait KUW Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Al Saqer, Jassem Team Kuwait KUW Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Al Shuaibi, Soliman Team Kuwait KUW Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Alanen, Aleksi Tuwe FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Alaoja, Tuomas Ounas-Keila FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Alasuutari, Mika Laaki FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Ampuja, Voitto X-Company FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Andersin, Erik Stureby BK SWE Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Andersson, Adam Team Pergamon SWE Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Andersson, Fredrik Sundbybergs IK SWE Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Andersson, Ida Team Brunswick SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Andersson, Pontus Team Clan SWE Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Aravesi, Heikki x-company FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Aravirta, Asko Tornados FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Asgeirsson, Gunnar IR-PLS ISL Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Asplund, Teemu Valtti B.E.T. FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Astikainen, Tarmo Kiffen FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Aulio, Paavo HIFK FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Aviram, Or Haifa ISR Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Barrett, Dominic Track ENG Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Bartaire-Jimenez, Wendy Skittle FRA Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Beck, Alexander Solör BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Beekmann, Raul GB EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Berg, Esa Veijarit FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Bergendorff, Göran BK Amiki SWE Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Bergendorff, Markus Aik DEN Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Bjornsson, Einar IR-PLS ISL Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Bjornsson, Gustaf Stöð 2 Sport ISL Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Björkengren, Riitta TuUL FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Björklund, Mia RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Björkqvist, Alexander RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Blanchard, Josh PBA USA Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Blomgren, James Team Alingsås BC SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Bohn III, Parker PBA USA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Bokums, Jurijs LABA JUNIORS LAT Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Bolleby, Kim Team Pergamon BC THA Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Boström, Linus The Siniset Ones FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Broms, Atte TKK FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Byrne, Aidan IBTA IRL Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Börding, Tobias Team Germany GER Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Cajanus, Harri HylSy FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Cocker, Lee Team brunswick ENG Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Coote, Euan Murrayfield Alley Cats SCO Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Dahllöf, Richard Team Alingsås Bc SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Dammen, Jonas Trondheim BK NOR Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Darzins, Andis Ten Pin LAT Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Daubaras, Rimantas JBK LTU Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Davolio, Erik ASD Cobra Bowling ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
De Bruijn, Marco Brunswick / Valcke / Odin NED Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Dimpers, Elvijs Udo LABA LAT Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Drevenstedt, Frank Team Germany GER Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Edvall, Rasmus IS Göta SWE Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Ehnlund, Christer Cobra FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Eiste, Sami HBL BT FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Eklund, Carl ikw köping SWE Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Eklund, Dennis BK Stureby SWE Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Ekman, Hans Tali Bowling Team FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Ekman, Kalevi Tapiolan Steelers FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Elo, Aatu X-company FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Eriksson, Jorma RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Eriksson-Sola, Petra Nasevat FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Eskolin, Seppo RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Fager, Anna-Liisa RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Fiorentino, Antonino Team Delirium ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Forsten, Jouko Ke-Ka-53 FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Fosseide, Grethe W Trondheim BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Fransson, Daniel Team Pergamon SWE Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Friman, Stefan RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Gaebler, Tobias Premnitz GER Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Granfors, Nils-Erik Smash FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Gren, Aimo Nuppi FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Gripp, Andreas Premnitz GER Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Grönholm, Hans Argon FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Grönmark, Paavo RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Gustafsson, Iiro K-29 FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Gylden, Iida ET FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Haapamäki, Kari Ensi-lisenssi FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Haataja, Juha Veljmiehet FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Haavisto, Nina Smash FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Haga, Eli aCat EST Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Hahl, Tom Ballmasters FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Haldén, Niko BC Story FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Haljasmets, Heikki Baltic bowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Hallahuhta, Vesa Hifk FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Halme, Ari RÄME FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Halme, Risto RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Halttunen, Emma Spader dam SWE Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Hannunen, Aatu Ounas Keila FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Hannunen, Suvi Nasevat FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Hansen, Carsten Hammer Bowling DEN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Hautakoski, Jussi Juvel-Team FIN Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Hautakoski, Markus Boltsi-72 FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Havulinna, Risto RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Havulinna, Risto RäMe FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Heikkilä, Harri BAY FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Heikkiläinen, Janne Mainarit FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Heiniemi, Mirja Ke-Ro FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Heinilä, Sami GB FIN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Heino, Jenni Cherry FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Heinonen, Markus TKK FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Heinonen, Mikko Elven pins FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Heiskanen, Juha Veljmiehet FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Helminen, Jouni SBF FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Henriksson, Marcus BK Joker SWE Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Hietarinne, Klaus-Kristian GH FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Hildén, Kai TPS FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Hilokoski, Ari Boltsi-72 FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Hilokoski, Karo Boltsi-72 FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Hilokoski, Leo MPF FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Hiltunen, Eliisa Bay FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Hiltunen, Heikki KooTeeKoo FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Hirvikallio, Jussi Tapiola Steelers FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Holappa, Heikki RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Holmberg, Thomas Bk kaskad SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Hongisto, Marja TuWe FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Honkonen, Tomi Kamut FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Hossi, Olli Tornados FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Hossi, Timo Tornados FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Hotari, Petri Walki Team FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Hovilainen, Janne Nasta FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Hudjakovs, Artemijs Ten pin LAT Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Huhtala, Maarit Lucky Ladies FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Huhtiranta, Juuso Slaikkarit FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Hultsten, Robin BK Kaskad SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Hurri, Kari Ysisata FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Husso, Heikki Kolaus FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Huttunen, Mika FSB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Huusko, Kalle RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Hyrkkö, Eemil Räme FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Hyttinen, Lauri St. Michel bowlers FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Hytönen, Marjaana Cherry FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Hyytiä, Tatu Strikehunters FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Häkkinen, Joni KooTeeKoo FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Häkkinen, Veera IKK FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Hämäläinen, Veli Matti Siniset FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Hänninen, Sami TeKe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Hänninen, Ville-Veikko saarike FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Härkönen, Reijo Old Boys FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Ihalainen, Kimmo St michel bowlers FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Ikäheimonen, Juha Tapiola Steelers FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Ikäheimonen, Matti Ysisata FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Ikävalko, Janne Siniset FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Immonen, Juha Mainarit FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Immonen, Terho TKS FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Impola, Hannele Bay FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Isakow, Mikko Nuppi FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Jacobsen, Åse Trondheim BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Jaderholm, Ulf tuubi 71 FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Jalava, Lasse K-29 FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Jalkanen, Jussi HiTec FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Jansson, Markus BK jösse SWE Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Jauhiainen, Jouni RKM-Hki FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Javanainen, Sami Patteri FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Jehkinen, Ari Mainarit FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Jehkinen, Joonas Mainarit FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Jehkinen, Kari Mainarit FIN Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Johansson, Sami Eleven FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Joki, Alex BK Amiki SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Jokiniemi, Leena Mercur FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Jonsson, Arnar Högnäs BC ISL Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Jonsson, Benjamin Team Pergamon BC SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Juliusson, Andres IR-KLS ISL Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Juliusson, Gudjon KFR ISL Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Juntunen, Ani Giants FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Juselius, Matti RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Jussila, Perttu TKK FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Juutilainen, Lenni Kolaus FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Juutilainen, Santtu Bc story FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Jähi, Joonas GB FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Jäine, Mikael Bogesund SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Järvensivu, Kauko Uljas FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Järvinen, Harri GB FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Järvinen, Kimmo All Stars FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Järvinen, Tero GH FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Jääskeläinen, Tomi Ysisata FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kaartinen, Mikko Ballmasters FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Kaartinen, Rainer Pebo FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Kahila, Otso Mistral FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kaikkonen, Orvo RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Kaipainen, Jani Eleven Pins FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Kaisku, Juuso ALFA BC FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Kaivola, Jouni ZOOM FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Kalaoja, Ere Kalafornia Bowlers FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Kaleva, Teppo K-29 FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Kallio, Isto Eleven FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Kananen, Erkki kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Kanerva, Niko Jyrä FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Kantsila, Aapo Kos-Kei FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Karhulahti, Timo HK-Kehrä FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Karjalainen, Ali Patteri FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Karjalainen, Teemu Tapiolan Patteri FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Karppi, Lasse TeKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Karvinen, Marco Jyrä FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Katajisto, Harri BadBoys FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Katajisto, Heikki Saarike FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Kaukonen, Janne Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Kent, Marshall PBA USA Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Kerbs, Kaj HK-Kehrä FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Kilkanen, Jussi EKE FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Kilkanen, Tero EKE FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Kinnunen, Ari Ailec FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Kinnunen, Carl Forselius EST Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Kiuru, Emil RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Kivelä, Riku-Petteri WRB FIN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Kiviharju, Nina ET FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Kiviniemi, Eerikki JBC FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Kiviranta, Tapani Ailec Team FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Klemettilä, Mervi KosBo FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Kloos, Fabian Team Germany GER Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Knittler, Lars GB FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Kohtanen, Terttu Kjk FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Koistinen, Kari X-Company FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Koivistoinen, Eero JBC FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Koivunen, Vesa RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Koivuniemi, Mika XO FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Kokko, Pekka Bbc FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kokkola, Anne RKM-Kotka FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kolhonen, Janne Jyrä FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Komulainen, Kari HVV FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Konsteri, Peppi Giants FIN Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Konttila, Saku Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Konttila, Tuomo Jackpot FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Kontturi, Markku Kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Koponen, Marko St. Michel Bowlers FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Korelin, Kari Argon FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Korhonen, Ari Eleven Pins FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Korhonen, Juhani PeBo FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Korhonen, Kari Watterit FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Korhonen, Martti TKK FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Korhonen, Paavo hutuke FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Korhonen, Pasi Saarike FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Korhonen, Timo PeBo FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Korkiakoski, Henri PeBo FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Korkka, Harri Veljmiehet FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Korolainen, Hannu Pebo FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Korpi, Heli KGB FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Kortesalo, Jorma Kiila FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Koskimäki, Jari LosCa FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kotiranta, Ari Ke-Ka-53 FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Kovalenko, Rihards A-Z Boulings LAT Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Kovanen, Nina GB FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kovanen, Riku GB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Krievkalns, Ints TENPIN LAT Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Kudel, Iiro BDT FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Kuisma, Seppo Kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Kulta, Kari SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Kuningas, Ossi Slaikkarit FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Kunnasluoto, Seppo All Stars FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Kuorelahti, Heli JBC FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kuorelahti, Matti JBC FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Kuparinen, Kari RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Kuronen, Kalle Steelers FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Kytö, Raimo Jyrä FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Kärkkäinen, Janne Walki Team FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Kärkkäinen, Joni Ice-bowling FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Kärkkäinen, Nico Joes Gold FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Käyhkö, Tomas Mainarit FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Laakso, Jyrki Lovi FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Lahdelma, Katja Harrastaja-Lahti FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Lahti, Jarno TKK FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Lahti, Mika TKK FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Laine, Henry RÄME FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Laine, Jussi GB FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Laine, Markku Steelers FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Laine, Reijo FSB FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Laito, Pasi GB FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Lamberg, Kai Bermuda Bowling Team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Lammi, Petri RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Lamminpää, Larri Kolaus FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Lamminpää, Raimo Tornados FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Lampi, Timo SQB BOWLERS FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Lampo, Sami TKK FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Larsen, Martin Team Pergamon SWE Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Larsen, Thomas BK Trekanten K.I.F. DEN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Laukkanen, Hannu Bermuda Bowling Team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Laukkanen, Pinja Nasevat FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Laukkanen, Risto Argon FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Laukkanen, Tiiamari Pinfans FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Launia, Jesse Valtti B.E.T FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Lax, Antti-Pekka XO FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Lax, Ville Giants FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Leandersson, Tomas Team Pergamon BC SWE Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Lee, Maarek Baltic bowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Lees, Vallo Forselius Bowling EST Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Lees, Ülari Forselius EST Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Lehti, Pertti SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Lehtonen, Kimmo GB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Lehtonen, Tatu GB FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Leinonen, Sami B28 FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Lengvinas, Donatas Nesplitas LTU Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Leppänen, Anton GB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Leppänen, Timo Bad Boys FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Leskinen, Roni Bay FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Leskinen, Simo Bay FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Levo, Taneli FSB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Liekkola, Kari ike FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Liljelund, Peter Tali Bowling Team FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Lim, Bernice Team Singapore SIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Lindberg, Leif Finnair FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Lindeman, Marko Nouse FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Linden, Kjell Drott FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Lindholm, Jesse RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Lindholm, Pekka RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Lindstedt, Niklas RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Lindsten, Harri JP FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Lintilä, Lasse RäMe FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Liukkonen, Niko Valtti B.E.T FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Liukkonen, Timo St. Michel Bowlers FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Lousdal, Anders Team Denmark DEN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Lunden, Reija GB FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Lundström, Pekka Ballmasters FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Luosujärvi, Matias Ops FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Luoto, Mika Pinjets FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Luukkonen, Marko Kiffen FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Lüttke, Christopher BK Kaskad SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Lyytikäinen, Veijo Parke FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Lähteenmäki, Rasmus Cosmic FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Länkinen, Reijo x300 FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Löfgren, Jukka Eleven FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Löfgren, Marko Eleven pins FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Löfgren, Satu Eleven FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Löflund, Henrik DBS FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Lökfors, Stella GB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Lönnroth, Daniela ET FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Lönnroth, Magnus Mistral FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Lönnroth, Marika KFR Valkýrjur ISL Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Maja, Piritta Giants FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Makkonen, Marko KosBo FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Malva, Meelis BALTIC BOWLING EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Manis, Nihat mainarit FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Manner, Mika RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Manni, Pekka SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Mannila, Ilkka Mainarit FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Manninen, Heidi GB FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Mannonen, Petri TKK FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Marjakangas, Jarno TPS FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Mathiesen, Jens Solör BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Mathiesen, Jörgen Solör BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Mattila, Altti Hammarby SWE Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Mattila, Timo HiTec FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Mattinen, Taru Parke FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
McEwan, Danielle USA USA Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
McNiel, Matthew PBA USA Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Medveditskov, Alexander Elite Team RUS Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Mekkid, Karim Räme FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Melin, Kevin AIK SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Mellin, Juhani MAKE FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Meriluoto, Marko Jyrä FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Mikkonen, Tero PieBo FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Mikkonen, Timo E J Kolaus FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Mikola, Pertti RC FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Milinauskas, Sarunas KKK LTU Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Molander, Alida Team X-calibur SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Moor, Paul Finale Kassel ENG Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Morig, Oliver Team Germany GER Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Mortensen, Viktor B Sofiemyr BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Muittari, Juha SaariKe FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Mukkula, Rami All Stars FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Mukotani, Misaki Team X-Calibur JPN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Murto, Timo SC FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Murtokangas, Pekka Jsk FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Murtomäki, Kari Alfa B C FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Mustajärvi, Raimo Jyrä FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Muukka, Jussi St Michel Bowlers FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Muukkonen, Hannu Tiimi FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Mäkelä, Juho Siniset FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Mäkelä, Teea Nasevat FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Mäkelä, Timo Kiila FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Mäkitalo, Mervi x-coppany FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Mäyry, Pekka RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Määttä, Harri Patteri FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Määttä, Inkeri HKV FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Neuvonen, Jaakko Salkei FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Neuvonen, Reetta Nasevat FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Nevalainen, Markus Juvel team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Nevalainen, Mila Juvel Team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Nicklen, Kimmo Rkm-Vantaa FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Niemelä, Jussi K-29 FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Niemi, Timo Bermuda Bowling Team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Nieminen, Esa RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Nieminen, Niklas RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Nieminen, Niko BC story FIN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Nieminen, Santtu Bay FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Nieminen, Tero Gk FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Nikkanen, Risto SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Nilsson, Aarne Tornados FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Niskanen, Jan Bogesunds BK SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Nissi, Jenna Nasevat FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Nurmi, Seija Kaisat-Turku FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Nurmilo, Panu Giants FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Nurminen, Elias Cosmic FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Nurminen, Jukka Mistral FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Nurminen, Kari Lauke FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Nurminen, Sanna JBC FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Nurminen, Vesa Kera FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Nurrmi, Kari Kiffen FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Nykänen, Mari Boom FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Oikari, Jukka Full Roller FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Oksanen, Joni All Stars FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Oksanen, Mika All Stars FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Oksanen, Niko All Stars FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Oksman, Karri TPS FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Olkkonen-Lamminpää, Pirkko Kolaus FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Olsson, Jonas Höganäs BC SWE Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Olsson, Mattias Team Pergamon SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Olsson, Nico SQB Bowlers FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Olsson, Sami SQB-Bowlers FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Onnila, Kari STARMEN FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Paananen, Marko BC Rännärit FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Pajari, Olli-Pekka GB FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Paju, Pekka Rike FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Pakarinen, Essi Bay FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Pakonen, Olli OPS FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Palermaa, Lilli Munsons BC FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Palermaa, Osku Tapiolan Patteri FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Palermaa, Toni Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Palm, Ari SalKei FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Palokoski, Raimo Royal Club FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Palonen, Teemu Steelers FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Palviainen, Pia SP FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Parapini, Marco Cesare ASD Cobra Bowling ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Parikka, Veikko UK-88 FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Parkkari, Kalle Kiffen FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Partinen, Risto GH FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Pasanen, Sanna Giants FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Pasila, Juho Munsons BC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Pelkonen, Markku TKS FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Peltonen, Anne KJK FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Peltonen, Jukka Eleven FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Pentus, Jaare BalticBowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Persson, Robin IS Göta SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Persson Planefors, Joline Team X-Calibur SWE Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Pesonen, Erkki Jyrä FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Petäjämaa, Markku Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Pienkellomäki, Jere Bc story FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Pietari, Paavo KJK FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Pietarinen, Kari Boltsi-72 FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Pietilä, Mikko Siniset FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Piiponniemi, Arto Bdt FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Pinomaa, Kalle All Star FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Pirhonen, Jarkko BC Story FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Pirinen, Niilo Pelixir Bowling FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Pitkänen, Eila Boltsi-72 FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Pongolini, Nicola ASD Delirium ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Poutiainen, Jukka HutuKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Prysiazhnyi, Vladyslav Kyiv Gulliver Bowling UKR Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Puharinen, Pyry Team Brunswick FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Pulkkinen, Immo SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Pulkkinen, Juha Steelers FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Pultraks, Toms LABA LAT Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Puosi, Ari SomKe FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Purola, Juha Patteri FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Pusa, Roosa IKK FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Putkisto, Kari BC Islanders FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Putkisto, Teemu Bay FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Putkisto, Tiia BC Islanders FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Puumala, Henrik TKK FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Puurunen, Markku Mainarit FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Päiviö, Patrik Siniset FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Päiväniemi, Sami Veljmiehet FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Pärn, Sulev Rapla Bowling Club EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Pääkkönen, Hannu TKK FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Pöllänen, Krista Bay FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Pöppler, Birgit Brunswick GER Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Raatikainen, Teemu GB FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Raatikainen, Timo GB FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Radi, Tommasso ASD Delirium ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Rainola, Jarmo Tks FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Raita, Rauli Patteri FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Rakkolainen, Jussi JBT Järvenpää FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Ranta, Tony TPS FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Rantala, Esa Ops FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Rantala, Jaakko RKM-Forssa FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Rantonen, Raimo JP FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Rapeli, Jaana Bay FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Rapeli, Petri UK 88 FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Rasi, Niko ALFA BC FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Rasinen, Jaana Steelers FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Ratia, Jari Bay FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Rauhaniemi, Sami Siniset FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Raunio, Erkki Kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Rautiainen, Marie Saarike FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Rautiainen, Reijo Saarike FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Reen, Sakari Kera FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Reinamo, Pekka HK-Kehrä FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Reuna, Reijo Ratas FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Ribguth, Janin Team Germany GER Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Riikonen, Onni Mainarit FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Riikonen, Petri Ysisata FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Rikkola, Juuso TPS FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Rissanen, Juho Mainarit FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Rodriguez, Maria Jose Motiv COL Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Rontti, Jani Steelers FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Rontti, Vesa BK Glam SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Ros, Sebastian Boltsi-72 FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Rosendahl, Aulis Kamut FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Rossire, Jean-Philippe Team United SUI Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Roth, Vesa Tali Bowling Team FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Ruest-Lajoie, Nathan Ebonite CAN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Ruohonen, Jorma Ailec FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Ruonala, Masa Ops FIN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Ruuth, Heikki RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Ryhänen, Teppo Bay FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Ryliskiene, Ruta Nesplitas LTU Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Rytkönen, Jenna Nasevat FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Räsänen, Pauli X-Company FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Räty, Isto Argon FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Rönkä, Jarmo Slaikkarit FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Rönnblad, Ivar RBC FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Saari, Ilkka Bay FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Saari, Vesa Bc Islanders FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Saarinen, Jarmo Ke-Ro FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Saarinen, Joni Tiks FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Saarinen, Jonna Turun Weikot FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Saarinen, Mika Jyrä FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Saarinen, Paavo Bc Story FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Saikkala, Leevi GB FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Saikkala, Marko GB FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Saine, Juha Ke-ka 53 FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Salem, Saleh Team Kuwait KUW Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Salin, Sami RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Salmela, Diana GB FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Salmi, Lauri BC Story FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Salminen, Mauno Hylsy FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Salminen, Mika Rkm-Forssa FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Salminen, Pertti Bay FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Salminen, Timo RKM-Lahti FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Salminen-Riikonen, Pirjo JBC FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Salmivesi, Oskari TKK FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Salo, Vilma Bay FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Salomaa, Kaaron Bay FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Salonen, Jami JBC FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Salonen, Petteri TKK FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Salovesi, Jari Lovi FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Sandell, Marko MaKe FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Sankilampi, Risto Ysisata FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Santu, Walter Alessandro Team Delirium ITA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Sarhela, Arto Panttarit FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Saukkonen, Eeva KaPS FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Savikurki, Senni GB FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Savolainen, Jukka Patteri FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Savolainen, Seppo Kera FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Schroschk, Sidney BBF GER Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Selin, Janne GH FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Semenoja, Ari-Pekka Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Seppälä, Juha Pupina FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Seppänen, Pekka Slaikkarit FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Sihvola, Markus nuppi FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Siivonen, Petri Slaikkarit FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Sikiö, Lauri IKK FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Siltala, Kai RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Simard, David CTF CAN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Simons, Callum Powerplay Shipley ENG Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Sinilaakso, Jarmo Mistral FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Sipilä, Jarkko TBT FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Sipilä, Lauri Juvel-Team FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Sipola, Kari PeBo FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Skryten, Georg Cross BK NOR Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Sköönilä, Martti Ysi-kymppi FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Sloan, Christopher 900 Global IRL Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Solja, Kenneth Patteri FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Soukka, Jani Ice-Bowling FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Stampe, Mik Team Denmark DEN Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Stampe, Tim BK Trekanten KIF DEN Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Stapeev, Sergey SPB RUS Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Starina, Sarlota LABA JUNIOR LAT Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Storås, Thomas Losca FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Strömberg, Peter Tornados FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Styrman, Helena Boltsi-72 FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Styrman, Jenni Ke-Ro FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Sundqvist, Jonatan RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Suokas, Tero GB FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Suomi, Ahti Eleven Pins FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Susiluoto, Simon Valtti B.E.T. FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Svensson, Jesper Team Pergamon SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Svensson, William BK Kaskad SWE Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Sörensen, Mikkel B. Team Denmark DEN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Sørensen, Patrik LBC DEN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Taalas, Timi GB FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Taavitsainen, Jaana Smash FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Taavitsainen, Pekka Smash FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Taipale, Tarja X-Company FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Takamäki, Sinikka City Bowlers FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Tallberg, Toni HK-Kehrä FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Talpa, Marek Mainarit CZE Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Tamminen, Jarmo UK88 FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Tamminen, Pertti GB FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Tamminen, Tuula aCat FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Tammsoo, Marek Baltic Bowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Tan, Jazreel Singapore SIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Tang Petersen, Steffen Team Denmark DEN Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Tapola, Pertti Ailec FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Tarkiainen, Jorma JP FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Teivainen, Tommi Patteri FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Tella, Sirpa IKK FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Tervakorpi, Samu BDT FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Tiainen, Ari Jyrä FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Tiainen, Juuso Siniset FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Tiainen, Olli Siniset FIN Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Tiainen, Samuli Siniset FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Tiikkainen, Tarmo TeKe FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Tiikkainen, Terttu TeKe FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Tiitinen, Viljo Veljet FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Tirronen, Janne City B FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Tissarinen, Simon CPS FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Tissarinen, Veli-Matti CPS FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Toikander, Jarmo SF-Kouvola FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Toivonen, Heta Nasevat FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Toivonen, Jarmo City b FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Toivonen, Kari Tapiola Steelers FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Toivonen, Toni Patteri FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Tolonen, Pasi PeBo FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Tonteri, Juhani Bay FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Torgersen, Tore Trondheim BK NOR Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Tossavainen, Pasi Salmi-Bowling FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Troup, Kyle Storm/pba USA Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Truus, Kert GB EST Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Tuisku, Matti KJK FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Tukki, Aarne bogesunds bk SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Tunturi, Eetu Team-2000 FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Tuomainen, Anne Kolaus FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Tuominen, Markku Kos-Kei FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Tuovinen, Yrjö Siniset FIN Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Tuppurainen, Hannu Jyrä FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Turkki, Kirsi Strikers FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Turkki, Pekka RK FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Turunen, Jaana Strikers FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Uosukainen, Minna ParKe FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Uosukainen, Simo Slaikkarit FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Uosukainen, Tero ParKe FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Uotila, Harri Ailec Team FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Uotila, Pasi Ailec FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Uusinarkaus, Tuomas Ounas-Keila FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Vaarala, Miikka GB FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Vaarpuu, Raili Baltic Bowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Vainio, Tuula Fyrrä FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Valaranta, Samu TPS FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Vanhala, Seppo AKI Bowling FIN Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Vanhanen, Markku BBC-88 FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Veide, Gabriel Baltic Bowling EST Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Veijanen, Markku BooM FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Vettenranta, Jari OB FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Vihavainen, Sami HK-Kehrä FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Viinanen, Jari BC Norska FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Vikström, Melina Nasevat FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Vilenius, Karri Nuppi FIN Squad 8 - Mon 6th Jan 10:00 - Veteran
Viljanen, Santeri Ke-ka-53 FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Vilokkinen, Nooa GB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Vilppula, Jari Tuubi-71 FIN Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Virkkunen, Seppo FSB FIN Squad 2 - Fri Jan 3th 18.00 - Youth Bowler
Virta, Jari RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Virta, Matti TKK FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Virtanen, Kai Grankulla Bowlare FIN Squad 1 - Fri Jan 3th 14.00 - Early Bird
Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Virtanen, Kimmo K-29 FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Virtanen, Tero TPS FIN Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Vyyryläinen, Tommi GB FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Vähä-Koivisto, Kati WRB FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Väisänen, Jari KE-RO FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Väli-Torala, Pentti LosCa FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Väli-Torala, Ville SQB BOWLERS FIN Squad 4 - Sat 4th Jan 14:00 - 185-Bowler
Väänänen, Luukas Joes Gold FIN Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 16 - Fri 10th Jan 10.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Wahlgren, Karl Is Göta SWE Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Wegner, Cajsa BK Femtionian SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 19 - Sat 11th Jan 10.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Wegner, Jenny BK Femtionian SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Westerlund, Joonas lucky strikers FIN Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Westlin, Joakim Pinjets FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Wilhelmsson, Filip BK Kaskad SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Williams, Walter Ray PBA USA Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Squad 15 - Thu 9th Jan 18:30 - Anniversary
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Winternheimer, Pascal Team Germany GER Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00
Yakubov, Utkir Taskent UZB Squad 5 - Sat 4th Jan 18:00
Squad 6 - Sun 5th Jan 10.00 - Senior
Squad 9 - Mon 6th Jan 14:00
Ylijoki, Samu Boltsi-72 FIN Squad 12 - Wed 8th Jan 18.00
Ylikarjula, Sami RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Ylikärppä, Jaakko LosCa FIN Squad 7 - Sun 5th Jan 14.00 - Women
Zavjalova, Diana Team EBI LAT Squad 10 - Wed 8th Jan 10.00
Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Zubkov, Artemii QubicaAMF Russia RUS Squad 11 - Wed 8th Jan 14.00
Squad 13 - Thu 9th Jan 10.00
Ågren, Emil BK Kaskad SWE Squad 14 - Thu 9th Jan 14.00
Örnberg, Kalevi RäMe FIN Squad 3 - Sat Jan 4th 10:00 - 200-Bowler
Östergaard-Poulsen, Dan Lbc DEN Squad 17 - Fri 10th Jan 14.00
Squad 18 - Fri 10th Jan 18.00
Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00