Squad 20 - Sat 11th Jan 14.00

Haluan tehdä varauksen! >>
Kaikki varauksen tehneet pelaajat >>
<< Takaisin

 
Seuraavat pelaajat ovat tehneet varauksen tähän erään:
 
Nimi Seura Kotimaa
Aalto, Lassi Bay FIN
Agerbo, Jesper Ebonite DEN
Aker, Christer Trondheim BK NOR
Al Saqer, Jassem Team Kuwait KUW
Andersson, Adam Team Pergamon SWE
Asgeirsson, Gunnar IR-PLS ISL
Aviram, Or Haifa ISR
Barrett, Dominic Track ENG
Beck, Alexander Solör BK NOR
Bjornsson, Gustaf Stöð 2 Sport ISL
Blanchard, Josh PBA USA
Bohn III, Parker PBA USA
Boström, Linus The Siniset Ones FIN
Byrne, Aidan IBTA IRL
Börding, Tobias Team Germany GER
Dammen, Jonas Trondheim BK NOR
De Bruijn, Marco Brunswick / Valcke / Odin NED
Drevenstedt, Frank Team Germany GER
Eklund, Dennis BK Stureby SWE
Fransson, Daniel Team Pergamon SWE
Hansen, Carsten Hammer Bowling DEN
Heinonen, Markus TKK FIN
Hietarinne, Klaus-Kristian GH FIN
Jehkinen, Joonas Mainarit FIN
Jehkinen, Kari Mainarit FIN
Jonsson, Benjamin Team Pergamon BC SWE
Juliusson, Gudjon KFR ISL
Järvinen, Tero GH FIN
Kinnunen, Carl Forselius EST
Kloos, Fabian Team Germany GER
Koivuniemi, Mika XO FIN
Kolhonen, Janne Jyrä FIN
Konsteri, Peppi Giants FIN
Konttila, Saku Patteri FIN
Lahti, Jarno TKK FIN
Larsen, Thomas BK Trekanten K.I.F. DEN
Lax, Antti-Pekka XO FIN
Lees, Vallo Forselius Bowling EST
Leskinen, Simo Bay FIN
Lousdal, Anders Team Denmark DEN
Luosujärvi, Matias Ops FIN
Mathiesen, Jens Solör BK NOR
Mathiesen, Jörgen Solör BK NOR
Molander, Alida Team X-calibur SWE
Moor, Paul Finale Kassel ENG
Morig, Oliver Team Germany GER
Mukotani, Misaki Team X-Calibur JPN
Nurmilo, Panu Giants FIN
Oksanen, Mika All Stars FIN
Olsson, Mattias Team Pergamon SWE
Palermaa, Osku Tapiolan Patteri FIN
Palokoski, Raimo Royal Club FIN
Parapini, Marco Cesare ASD Cobra Bowling ITA
Pöppler, Birgit Brunswick GER
Ribguth, Janin Team Germany GER
Riikonen, Onni Mainarit FIN
Salin, Sami RäMe FIN
Salmivesi, Oskari TKK FIN
Salomaa, Kaaron Bay FIN
Sipilä, Lauri Juvel-Team FIN
Skryten, Georg Cross BK NOR
Stampe, Mik Team Denmark DEN
Stampe, Tim BK Trekanten KIF DEN
Sörensen, Mikkel B. Team Denmark DEN
Sørensen, Patrik LBC DEN
Tang Petersen, Steffen Team Denmark DEN
Tissarinen, Simon CPS FIN
Truus, Kert GB EST
Väänänen, Luukas Joes Gold FIN
Wegner, Cajsa BK Femtionian SWE
Winternheimer, Pascal Team Germany GER
Östergaard-Poulsen, Dan Lbc DEN